‘Başkanla olan husumetinize beni kurban ediyorsunuz’

Karasulu futbolcu Erdoğdu kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dilekçedeki iddialara kamuoyu önünde cevap vermek istediğini belirtti ve “Başkanla olan husumetinize beni alet ediyorsunuz. Hileyle hurdayla benim işim olmaz” ifadelerini kullandı.Şikâyet dilekçesinde “Fenerbahçeli futbolcunun arsasındaki ibadet yerinin 360 bin TL alınarak kaldırıldığı” şeklindeki iddianın, eski Fenerbahçeli ve Karasu’da arazisi olan futbolcu olarak kendisini işaret ettiğine vurgu yapan Mahmut Hanefi Erdoğdu açıklamasında özetle şu görüşlere yer verdi: ‘O FUTBOLCU BEN OLUYORUM’ ”Eski Fenerbahçeli futbolcu ben oluyorum sanırım. Bu iddialara bir kez daha kamuoyu nezdinde cevap vermek istiyorum. 10 500 m2 arsam 4900 m2 bi parsel ve 1400 m2 bir parsel ve 350 m2 iri parsel olarak bana döndü. 1400 m2 arsa tapusu benim üstüme, fakat cami alanı olarak işlenmiş. (Şu anda Sakarya Büyükşehir ile mahkeme sürecim devam etmektedir.)” ‘ADALETSİZLİK YAPILDI’ Kanuni olarak terk etmesi gereken miktardan fazla katılım ortaklık payı alındığı için haksızlığa uğradığını anlatan Erdoğdu, “Buradaki adaletsizliği gidermek adına çoluk çocuğumun rızkına sahip çıkmak ve kendi paramla aldığım yerime sahip çıkmak adına bu işleri takip etmesi için haritacıya ve evrak takibi için kamu görevlisi olmayan normal haritacı ofisi olan Sakarya’dan B.Ş isimli kişiye 125 bin TL ödeme yaptım. 4-5 yıl oluyor. Bunu bir rüşvet olarak verebilmem için kamu görevinde olması gerekiyor ki, bu zamana kadar Allah esirgesin böyle bir durumun içinde olmadım” dedi. ‘ALGI YAPMAYIN’ Adı üzerinden yapılan işin iftira olduğunu ve aşağılık bir davranış olarak değerlendirdiğine işaret eden Erdoğdu açıklamasını şöyle sürdürdü: “Yasal olarak gerekli yerlere şikayetimi yapacağım, takipçisi olacağım. Algı yapmayın, insanlara iftira atmayın. Başkan İshak Sarı’yla bir kere görüşmem oldu. O da Karasuspor adına, kulüp başkanımız ve idarecimizle planlarımızı konuşmuştuk. Bırakın İshak Sarı Başkanımızı. Hiçbir belediye görevlisiyle bir yemek yemişliğim yok. Bulundukları ortamdan kaçıyorum. Benim üzerimden başlatılan bu algı operasyonu nedeniyle zarar görmesinler diye...” ‘KURBAN ETMEYİN’ Milli futbolcu Erdoğdu açıklamasını şöyle tamamladı: “Ben hak etmediğim bir şeyin peşinden koşmam. Mahkeme sürecim devam etmektedir. Eğer burası benim hakkımsa bana dönecektir. Algıcılara sesleniyorum; başkanla olan husumetinize beni kurban ediyorsunuz. Ben Karasu’nun çocuğuyum. Ailem, eşim, dostum ve evlatlarımla temiz örnek olabilmek için gayret ediyorum. Hileyle hurdayla benim işim olmaz.” (Karasuhaber) MAHMUT HANEFİ KİMDİR? Tarzıyla ‘Yerli Roberto Carlos’ lakabını aldı. Sakarya’da başladığı kariyerinde 2003’te Fenerbahçe’ye transfer oldu. Mahmut Hanefi şu an 37 yaşında, nerede ne yapıyor? Mahmut Hanefi Erdoğdu, sol bek olarak hem sert şutları hem de tarzıyla Roberto Carlos’a benzetildi. Memkeleti Sakarya’da futbola başladı, orada bitirdi. 2003 yılında Fenerbahçe’ye transfer oldu. Kiralık gittiği takımlar oldu. 2007’de Orduspor’a imza attı. Sivas ve Diyarbakırspor maceralarının ardından 2011’de Sakarya’da futbolu bıraktı. Mahmut Hanefi Erdoğdu futbolu bıraktıktan sonra inşaat işine girdi. Kendi adını taşıyan bir şirketi var. Karasu’da iş yapıyor.

Kaynak : https://medyabar.com/haber/10223583/baskanla-olan-husumetinize-beni-kurban-ediyorsunuz